Цей масштабний роман краще читати всією родиною. Люди старшого віку отримують з нього поживу для приємної ностальгії. Молодших він спонукає до роздумів: можливо, не все було так погано колись і…

sireniti

Эксперт по выращиванию банок с огурцами

3 февраля 2013 г. 17:30

4 Чомусь українці від батькового імені рідну землю нарекли, а росіяни - від родини

І справді, ви ніколи не задумувались, - чому? Не надійтесь, ця книга не дасть вам відповіді. Та й чи так це важливо? Важливіше все ж таки любити рідну землю, і рід свій цінувати, і батька шанувати.

За кілька днів переді мною промайнули ціле життя одного кохання. Ні не так. За кілька сторінок я перегорнула історію життя однієї країни, десь сумну, десь веселу, навіть трагічну. Країни, якої вже не існує, але ми, ті, хто там жив, завжди про неї пам'ятатимемо: з ностальгією,з щемінням в серці,з .. Просто пам'ятатимемо.

Так, події цього роману розвивалися в Радянському Союзі, де, сексу, як ви знаєте, не було, і бога теж. І взагалі було щасливе і безтурботне життя (а що, якщо брати масштабно, то так, - не знали тоді ніяких ГМО, пташиних грипів і т д). Жили собі, будували комунізм і все було…

Год издания: 2008

sireniti