13 декабря 2018 г. 11:44

Якщо ви любите яскраві книги, то серія про мистецтво від Видавництва Старого Лева - для вас, і вона точно не розчарує! Це не просто біографії відомих художників, а ще й комікс, альбом, артбук і просто захопливий nonfiction. Все-в-одному! У серії ще "Це Далі" та "Це Ван Гог".. Думаю, і продовження серії буде) Про Воргола читати було ну дуже цікаво! Б'юсь об заклад, ви точно не знали, що він заохочував своїх котів обпісювати туфлі, щоб вони виглядали зношеними. До речі, ця книжка своїм доступним викладом нагадала мені серію сюжетів від bbc про мистецтво різних країн. Надзвичайно пізнавальні! Сама не могла відірватися, поки всі не передивилася. Рекомендую)

20 марта 2018 г. 20:49

5 Це Енді

хоч і художниця я, але про Енді знала дуже мало. Довгий час не могла сприйняти його мистецтво

а ця книжка, круто ілюстрована та лаконічно написана, дає змогу відчути митця по-новому. Не так, як нам толкують викладачі, мистецтвознавці і тд. Ні, аж ніяк книга не робить митця поганим чи хорошим, не дає оцінки, вона просто розповідає в дещо спрощеному варіанті про його життя та творчість, але тим не менш, розповідає інтригуюче. Читаєш - і мільйон запитань в голові, на які одразу відповідь не знайдеш. Потрібен час

Чи раджу прочитати? Так, безперечно

Енді тут постає, як хлопчик, який любив багато солодкого, парубок, який кидав під сумнів усе мистецтво створене до нього, зухвало, правда? Чоловік, який продовжив, та ні, не так, дав найпотужніший поштовх новому напряму, і людина, яка мала чимало…

21 августа 2017 г. 11:34

5 Хороше доповнення до колекції красивих книг - 5 з 5!

Мені дуже сподобалась книга! Вона не претендувала в моїх очах на всеохопну біографію Енді, проте деякі цікаві факти для себе я звідти почерпнула.

Книгу признаюсь брала переважно із-за свого оформлення, як красиву річ до колекції книг. У мене слабкість до красивих книг тим паче про мистецтво, яке я також люблю. Ці книги бачила на польській, дуже сподобалось і була дуже рада коли почали і в нас їх видавати. Видання у ВСЛ чудове - яскраві ілюстрації, мелований папір, гарний формат та обкладинка, хороший переклад. Тому ставлю 5 із 5, я знала що беру тому мені все дуже сподобалось і підійшло. Обов'язково братиму і наступні книги із цієї серії!

30 августа 2016 г. 22:28

Эта книга искусствоведа Кэтрин Инграм в доступной форме рассказывает о жизни и творчестве крайне неоднозначной личности - Энди Уорхолла. Видно, что автор проработала много источников информации и выдала максимально концентрированную информацию. И наравне с текстом в ней очень много его работ, схем и даже комиксов - очень наглядно! Обожаю, когда об искусстве рассказывают простым и интересным языком, а уж если с иллюстрациями, то вообще шик! Сложные тексты по этой теме я не очень хорошо воспринимаю, поэтому такие книги - находка для меня. Мне понравилось, своей очереди теперь ждет Сальвадор Дали в таком же издании! Но книга тоненькая, конечно, я бы не отказалась от чуть большего количества информации. И обложка сделана из толстого картона, выглядит не очень, лучше бы сделали обычную :(

25 июня 2016 г. 00:52

З радістю знайомилася з кожною новою сторінкою цієї книжки, адже тематика для мене напрочуд цікава. Видання "Це Воргол" від ВСЛ - така річ, яку хочеться мати будь-якому хіпстеру чи поціновувачу популярного мистецтва.

Поставила б більше 3, якби книжка могла претендувати на об'єктивність. Сподіваюся, ніхто не думає після прочитання книжки, що він зрозумів Воргола. Головна думка подібної біографії взагалі має бути в тому, щоб дати зрозуміти: "Ви ніколи не зрозумієте, ким він був, чи чому він створював саме це. Просто насолоджуйтеся спогляданням і роздумами про нього". Дуже корисні розділи, де розглядається техніка робіт Воргола. Дивно, що після такого розбору можуть подаватися цитати арт-критиків щодо "потаємного" сенсу робіт.

Якщо судити по наповненню, мені значно більше сподобалася…

6 июня 2016 г. 20:48

Книга интересна тем, что выполнена в стилистике главного героя. Это сборка красочных иллюстрированных страниц, местами напоминающих комикс. Нестандартный подход в оформлении позволяет глубже окунуться в атмосферу жизни художника. Энди Ворхол был одним из центром Вселенной, вокруг которого крутились передовые люди искусства и шоу-бизнеса второй половины XX-века. Каждый этап жизни лаконично и доступно описан, а также подкреплен иллюстрациями и работами Ворхола. Это не просто книга, а настоящее творение, основывающееся гармоничном симбиозе работы историка искусств и иллюстрации. Идеальный вариант для знакомства с современным искусством.

30 января 2016 г. 06:44

У книги очень приятное оформление) и это идеальный вариант для подарка креативным людям и любителям Энди Уорхола) в книге собрано очень много фактов и фотографий, который дают представления о том какой был гений поп-арта. Даже тем людям, которые читали попизм или Философию Энди Уорхола покажутся неожиданными некоторые факты.

26 июля 2015 г. 20:26

"Провокация" - не совсем точное слово, но это первое, что приходит на ум. © Чак Паланик

Если вы не знаете, кем был Энди Уорхол, то знайте, в первую очередь, он был личностью. Загадочной, непонятной, странной, таинственной, провокационной, и оттого очень притягательной личностью. Как говорит Кэтрин Инграм, он был центром вселенной, вокруг которой вращались многие знаменитые люди того времени. Эта книга представляет собой краткую биографию мастодонта поп-арта, представленную частично в виде комикса, частично в виде текста с мультяшными иллюстрациями эпизодов жизни художника и, конечно же, репродукциями его картин. Энди с самого детства обожал глянец и комиксы и мечтал прославиться и разбогатеть. Переехав в Нью-Йорк, он сумел воплотить свою детскую мечту. Начав рисовать рекламы для…