3,7

До видання увійшли романи «Вершники» та «Чотири шаблі» видатного українського письменника Ю. Яновського (1902—1954), поетична сутність якого найбільше виявилася в його прозі. Добір поданих текстів…
Серия: Шкільна хрестоматія
Издательство: Школа

25 декабря 2014 г. 16:37

Як це не соромно визнавати (прнайні зараз) в шкільні роки читати не тягнуло зовсім, і ми, з друзями, днями гуляли деінде. Коли вже розгорілась жага до читання, почав читати шкільну літературу. І ось, на розпродажі, натрапив на цю книгу. Почав з "Вершники". Перша розповідь називається "Подвійне коло". Собою вона я вляє заклик до українців, згуртуватись, забути всі незгоди і повстати проти загального воргоу єдиної України. Як чітко показує письменник нас-дурних, коли нами керують товстопузі виродки, зіштовхуючи братів головами, в своїх цілях, зовсім не думаючи за страждання цілої нації. А ми в тисячний раз вірим словам в надії, що в цей раз буде все гаразд , не зважаючи на жертви, і знову наступаєм на старі граблі. І як напуття усім нам звучить фраза

тому роду не буде переводу, в…

Вершники 7-88 ст.
Чотири шаблі 89-252 ст.
Додатки 253-270 ст.

ISBN: 978-966-661-883-5

Год издания: 2009

Язык: Украинский

25 декабря 2014 г. 16:37

тому роду не буде переводу, в…