Серия: Оповідання
Издательство: Радянський письменник

7 февраля 2015 г. 20:23

Робота, вона не тільки рук потребує,а й душі. А душу вкласти можна тільки в те, що тобі й людям на користь піде, де виявити цю свою душу зможеш!
- Прощайте, хлопці! Прощайте, товариші! І бийтеся за долю не камінням, а зброєю, коли наспіє час!

Напевно почно з того як потрапила до моїх рук ця чудова книга. Все почалося з того, що випав мені пункт 61)Книга, изданная более полувека назад в грі Охота на снаркомонов 2015 год. Ну от передивилась книги вдома в своїй бібліотеці, передивилась і бабусину бібліотеку, перепитала друзів..Ну не має такої книги, яка б була видана більше ніж 50 років тому. Я хотіла вже залишити цей пункт і прочитати щось інше, але так хотілось полистати старенькі пожовклі сторінки книжки, яка набагато старша від тебе. І ось свою знахідку я відшукала в бібліотеці серед…

Год издания: 1954

Язык: Украинский