dolli_k

субъективно обо всём

16 октября 2016 г. 11:29

Яка ж це чудова історія. Я навіть не очікувала, що вона мені так сподобається. Просто у мене восени якийсь більше лдіричний настрій. Тому я бралася до історії, у назві якої є слово "таємниця" з деякою пересторогою. Але несподівано для самої себе захопилася і просто не могла від неї відірватися. Усі ці пошуки, небезпеки, привиди, погоні. І символи, безліч символів. У мене це просто не могло не викликати захоплення.

Це дійсно чудовий зразок дитячої літератури з інтригою в сюжеті. Так, я з цього дійсно трохи виросла. Але було б мені років 12, то я просто б закохалася в цю книжку. А так вона мені просто дуже сильно подобалася, хоча я й набагато швидше, ніж головний герой, здогадувалася про все.

Найбільше на мене справило враження те, що автор пов'язав розкриття таємниці прикрас з стародавньою…

2 января 2019 г. 15:25

Побачила цю книгу під час останнього походу до бібліотеки. Звернула увагу, хоч і читала раніше, бо відрізнявся дизайн обкладинки. Виявилось перевидання. Тож вирішила перечитати і розповісти вам про неї. ⠀ Головний герой 14-річний хлопець Роберт. Ніби звичайний хлопець, але у нього є одна особливість - його мама археолог. І він із нею їде на розкопки... катакомб. ⠀Ну ви розумієте, як цікаво хлопцю - підлітку, залізти туди. Але йому не дозволяють. Але коли це зупиняло бунтівних підлітків. ⠀Він все ж таки туди потрапляє. Але що ж його чекає там? Наодинці з... ⠀ А з ким прочитаєте у цій книжці.