Казки, небом криті, а вітром підбиті (сборник)

Лариса Письменна

До книги увійшли кращі казки, написані українською письменницею у різні роки.
Издательство: К.: Веселка

6 декабря 2015 г. 23:45

Книга, яка перелякала моїх батьків, бо в 10 років півгодини гірко й невтішно плакала над долею одного персонажа. Який же шок у мене був, коли років через шість знайшла інший примірник і дізналась, що в тій капосній бібліотечній книзі не вистачало кількох сторінок=) "Голубий олень" і "Чап-чалап" знайомлять дітей з тим, що всі професії важливі, в кожній є щось цікаве, "Як вовк був невовком" - це чарівна казка про те, що кожен сам обирає свою долю. Та що там розказувати? Суцільні спойлери ж!) Л. Письменна пише тепло й затишно, почитайте своїм дітям, при цьому задоволення отримаєте теж неодмінно.

Год издания: 1990

Обкладинка: тверда.