Любов та бюджет. Домашні фінанси для сімейних пар на шляху до фінансової свободи

Любомир Остапив

4,3

Перша україномовна книга про сучасні сімейні фінанси
10 способів інвестування для українців
4 варіанти поєднання "твоє/моє/наше"
5 способів вести бюджет із мінімальними затратами часу
Як…
Издательство: Yakaboo Publishing

11 октября 2021 г. 21:01

5 Бюджет - це наказувати вашим грошам, куди йти, щоб не дивуватися, куди вони втекли.

Книга змушує задуматись над тим, що потрібно вже починати відкладати для своєї комфортної пенсії.

Гроші приходять кроком, а тікають галопом

Було дуже цікаво читати, тому що я новачок у темі фінансів і багато тем, таких як інвестування , способи вести бюджет були нові для мене.

Цю книгу варто прочитати всім, не тільки парам , які починають чи вже живуть разом , а й для свого розвитку і вдосконалення.

Найбільше сподобалось те, що Любомир Остапів описує реалії українського життя і способи як заощаджувати в нас. Він на власному досвіді показує, що усе можливе, а знання фінансової грамотністі - життєвонеобхідні.
Бонусом є корисні посилання на статті та книги у цій темі.

Однозначно рекомендую цю книгу!

ISBN: 978-966-97633-5-8

Год издания: 2017

Язык: Украинский

210 стр

11 октября 2021 г. 21:01

Гроші приходять кроком, а тікають галопом

Бонусом є корисні посилання на статті та книги у цій темі.

Однозначно рекомендую цю книгу!

13 апреля 2020 г. 19:03

Продолжительное время хотела купить эту книгу, потом ещё дольше смотрела на неё и все никак не могла решится взяться за прочтение. И вот, час пришёл :) Книга прочитана.

Откровенно говоря, даже не совсем понимаю кому можно было бы её порекомендовать.
Для совсем неопытных новичков в теме финансов она вроде как будет сложная. Первые начальные главы действительно придут на помощь тем кто только начинает жить вместе со своей второй половинкой, у кого ещё не было откровенных разговоров о деньгах, возможно подскажет как переступить барьер неловкости и стать полностью откровенным на пути к систематизации семейного бюджета. Дальше же автор рассказывает про инвестиции, где, куда, как научится. Для новичков и людей у которых нет в запасе достаточно не малого количества денег в твёрдой валюте на…