3,8

Коли однокласники обзивають тебе Бурундуком і насміхаються, бо ти не вмієш стрибати через козла і лазити по канату, - тоді на душі так кепсько, що ти готовий на будь-що, тільки б довести їм усім,…
Серия: Книжка про мене
Издательство: Фонтан казок

2 января 2019 г. 15:29

Весела та смішна дитяча книга. Про Івася Бондарчука, якого у класі прозвали Бурундуком. Тож у цій книжці Івась розповідає про своє життя, різні ситуації. За цим інколи слідкуєш з легкістю, іноді напружено, а іноді смієшся в голос із його витівок. Також у цій книзі багато дуже класних ілюстрацій від Галини Осадко. Дивитися на які одне задоволення. Ця книга сподобається людям різного віку. Та й дорослим можливо навіть більше ніж дітям. Оцінка: 5,5/5.

Вісім днів із життя Бурундука
Креденс