До книги вибраного Анатолія Кичинського (4.04.1950) — одного з найвідоміших сучасних українських поетів ліриків, уродженця херсонського краю — увійшли найкращі його вірші з усіх попередніх збірок, а…
Серия: Українська Поетична Антологія
Издательство: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА

21 марта 2020 г. 00:08

Відкриваєш збірку - і на тебе ллє лірика, ніжність і світло. І вірші ці - не вірші, а сама квінтесенція любові і суму, сонячних зайчиків і осіннього дощу, пам`яті і сну... І, здавалося б, мільйони слів сказані і написані про любов до батьківського дому, кохання до жінки, природу дощу або сіль Сивашу, а як це захопливу звучить в устах Автора! Натхненно. Справжньо. Монументально в своїй простоті й в ній же глибоко. Вірші десь з 2000-х відрізняються більш піднятими гострими темами хиба громадськості, але без навіженого псевдо-патріотичного роздирання сорочок.

Я в повному захваті.

... А з`явитись на білий світ було варто хоча б задля того, аби хоч би на мить осліпнути від усмішки щастя земного.

ISBN: 978-617-585-154-8

Год издания: 2018