4,5

Everything comes to a head in this seventh book in the New York Times bestselling series. The world of Erdas will be changed forever.

Conor, Abeke, Meilin, and Rollan were once ordinary kids.…
Серия: Spirit Animals #7
Цикл: Звери-воители, книга №7

2 марта 2019 г. 14:58

5 Чудовий фінал

Історію завершено. Прекрасний цикл про Звіродухів добіг до свого фіналу. Є легкий сум- адже з героями, яких я вже встигла полюбити не хочеться прощатися, але є і радість, бо історія довжиною в 7 книг отримала хороший підсумок, завершений та логічний. Не знаю, чому даний цикл не отримав популярності, адже він прекрасно підійде для читання і дітям, і підліткам, і дорослим. Історія про те, як четверо підлітків та їх тварини- звіродухи боролися проти великого зла та своїх власних недоліків. З 7ми книг мені найдужче припали 4та і 6та, хоча абсолютно всі частини читаються на одному подихові. Дякую за ці чудові пригоди, друзі) З вами було нескучно)

ISBN: 0545535212

Год издания: 2015

Язык: Английский

188 р.

Номинант: 2015 г.Выбор сайта Goodreads (Лучшая книга для детей и подростков)

2 марта 2019 г. 14:58

5 Чудовий фінал