15 апреля 2021 г. 09:25

В прошлом году я прочитала "Гессі", которая оставила много вопросов об Академии Аматерасу, теперь, наконец-то, добралась до ответов на них. С трепетом приступала к чтению этого кирпичика, рассказывающего историю академии, в которой оказываются перерожденные души богов разных народов. Поначалу возникли сомнения, что я не запомню кто есть кто и буду часто открывать мифологический словарь в конце книги, но этого не потребовалось, т.к. все герои хорошо прописаны и вызывают ассоциацию с нужным божеством. Больше всего мне полюбились Дионис, Хамсин, Энлиль, Никта и Рендалл, хотя другие герои тоже вызывали симпатию, даже Медея. Почти у каждого есть свои секреты, иногда неожиданные, иногда немного предсказуемые. Дионису, пожалуй, подошло бы быть богом тайн, т.к. до самого конца он не переставал…

24 февраля 2021 г. 01:29

5 Багато богів, міфів і цікавинок.

«Академія аматерасу» - це книга, яка змінила мою думку про сучасну українську літературу. Я завжди вважала, що українська література то тільки страждання, кріпацтво і безліч «марусь». Ось такі дивні асоціації. Але Наталія Матолінець переконала, що українське фентезі може бути неймовірним і дуже цікавим.

Почнемо з того, що світ (хоча я б навіть сказала світи) дуже добре продумано. Це справді дуже і дуже круто. Уявіть собі  безліч перероджених богів, вони всі з різних світів, але всі вони навчаються в академії Аматерасу. Такі різні, але водночас вони одне ціле. Це грандіозний задум. І втілений він професійно.

Це та книга, в якій всі герої мені сподобалися. А це вже дивовижно, бо до персонажів я дуже прискіплива. Кожний герой (а тут їх було багатенько) по-своєму цікавий та унікальний. Кожен…

2 декабря 2020 г. 21:45

4 Спойлер

Ця книга дійсно - шедевр! Але те, що мені у ній не сподобалося, - це кохання і тому подібне. Кохання - не моя тема. Але ця книга все одно дуже крута! Скільки битв, скільки загадок ховає ця книга! Просто вау! Це мене у книгах найбільше й захоплює. Ще є плюс у тому, що це книга про академію богів. І це грає велику роль у оцінці. Гермес був крутим хлопцем. Шкода, що він помер під завалом. Добре, що у Епілозі він знову з’явився, бо він мені дуже сподобався. Гермес - найліпший друг Зевса і сам по собі хороший хлопець. Я вважаю що Рендалл, головна героїня, не винна у цьому. Це мало статися, рано чи пізно. Момент зустрічі трьох “я” Рендалл був просто фантастичний! Багато загадок і їх розв’язків! А особливо коли прийшов Історик. Історик сам по собі загадковий, а тут ще й обставини……

13 октября 2019 г. 23:56

Книга, похожая на лабиринт. Это первая мысль, которая приходит в голову, когда думаешь про "Академію Аматерасу" Наталии Матолинец. Каждый раз мне казалось, что я наконец-то нашла верный поворот, разгадала тайны, как тут же ударялась лбом с разбегу. Тупик. И совершенно не знаешь, кому тут можно доверять, а кому - нет. Поэтому я следила за всеми.

Мне, как любительнице различных мифологий, было очень интересно наблюдать за развитием необычного сюжета о юных богах, которые не такие уж и юные на самом деле, и за переплетением привычных божественных имён в совершенно непривычные мне истории и судьбы.

В который раз я убеждаюсь, что добро - не всегда есть свет. Хаос не так страшен, если суметь с ним совладать. А старые консервативные оковы давным-давно пора разрушить.

И самое главное. Всегда важно…

10 февраля 2021 г. 22:15

5 Академія Аматерасу

Для мене Академія Аматерасу стала проривом року . Персонажі заворожують своєю красою та різнобарвними характерами  . Рейдалл Савітрі і справді складна героїня , яка шукає відповіді на запитання . Вана розкриває найпотаємніші секрети Академії . Ця героїня і справді сильна духом . Я і справді раджу його до прочитання )