11 августа 2023 г. 19:27

4.5 Игры судьбы

Вечно невезучей Оливии наверное впервые улыбнулась удача: бесплатный отпуск на острове Мауи! И все бы ничего, если бы он не достался ей ввиду неприятной ситуации, произошедшей на свадьбе ее сестры, а также, если не учитывать, что поехать она вынуждена в паре с невыносимым для нее молодым человеком.

С самых первых строк я невероятно втянулась в историю. Это было очень-очень смешно. От чтения получила огромное удовольствие, если не учитывать несколько огорчающих факторов. Во-первых, перевод. При чтении у меня сложилось впечатление, будто работал здесь только один онлайн переводчик: настолько было интерпретировано все не "по-русски". Читаешь и сам не понимаешь порой, что читаешь. Во-вторых, редактура: часто присутствовали ошибки, опечатки, и "хромало" оформление. И далее, уже мое личное…

8 июня 2023 г. 21:35

Їх звела сама доля, а точніше харчове отруєння від морепродуктів, що неправильно зберігалися:)

Це було весілля її сестри-близнючки та його рідного брата. Це вони мали їхати у весільну подорож на Гавайські острови.

Але зараз молодята аж ніяк не здатні на таке; вони відстань від ліжка до вбиральні ледве долають.

Отож, летіти на відпочинок доведеться Олівії та Ітану.

З одного боку, 10 днів на шикарному курорті це величезна удача; з іншого - Олівія та Ітон терпіти один одного не можуть.

Їх неприязнь почалася з першого дня знайомства, обоє вважають іншого пихатою зазнайкою.

Але, попри всю ненависть, їм доведеться грати закохану пару - спочатку для співробітників готелю (адже вони поїхали туди по документах молодят), а потім для нового боса Олівії та колишньої дівчини Ітана, що також опинилися на…

Klimchuk Olena (elenaniki)

31 мая 2023 г. 13:57

4 Краще гірка правда, ніж солодка брехня

Роман в стилі #відненавистідокохання. Легка ромкомівська історія підніме вам настрій на вихідні. Атмосфера просякнута гавайським вайбом, жаром сонця, океанським бризом, готельним олінклюзів, релаксом від світанку до закату.

Тут є і теплі родинні сімейні відносини, коли підтримка рідних може стати твоїм спасінням у скрутних ситуаціях; є щире та взаємне кохання, яке спіткало наших героїв за іронією долі; є і зрада і зрадництво, а звідси брехня і потайливість; помилки, до яких вдаться кожна людина, а звідси і прощення та заслуга на другий шанс. Також присутній доречний гумор, проявлений у комічних ситуаціях та діалогах.

Я думаю, що дана історія - це чудовий приклад того, що краще гірка правда, ніж солодка брехня, як сніжний шар буде тільки більшати, рушачи відносини не тільки особисті…

8 июня 2022 г. 18:14

Книга рассказывает о девушке по имени Оливия, которой хронически не везет. Сестра героини, Ами, которой всегда нелепо везет, выходит замуж за своего возлюбленного Дейна. Олив терпеть не может брата жениха – Итана. На свадьбе Ами и Дейна все гости получают пищевое отравление, кроме Олив и Итана, удержавщихся от морепродуктов. Сестра просит Олив отправиться в свадебное путешествие на остров Мауи, которое нельзя отменить или возместить, вместо нее. В свою очередь, Дейн тоже предлагает Итану полететь туда. Так что героям приходиться вместе отправиться в путешествие и притворится парой молодоженов.

С этого момента между героями продолжается игра в ненависть-любовь, которая началась еще со знакомства. Подшучивание, колкости, веселые разговоры выглядели мыло, но очень скоро это начало утомлять.…

1 сентября 2022 г. 17:48

5 Спойлер Бест книга, яку читала останнім часов

Любовний роман, який захопив мене з перших рядків та сторінок. Найкраще та найкомічне, що я читала останнім часом (але як же в кінці не поплакати від милого фіналу).

Напевно, є люди, які знайшли недоліки в книзі або вона їм не сподобалася (такі точно є, впевнена на 100%). Для себе я не знайшла жодних мінусів: літня атмосфера в книзі, гарно прописані герої, чудовий гумор протягом всієї книги. Але, скоріш за все є моментик, який мене трішки дратував, а саме, той факт, що Амі та Ітан не відразу повірили Олів. Та все ж таки, в житті трапляються схожі ситуації, коли ти намагаєшся заперечувати почуте, тому не засуджуємо головних героїв за такий вчинок.

Якщо у Вас період, коли хочеться почитати щось миленьке, комедійне та цікаве, то я дуже рекомендую цю книгу.

Випадкові наречені

19 июля 2022 г. 10:43

5 Неймовірний літній роман!

супер легке чтиво для літніх вечорів, здавалося, ніби дивлюсь фільм!
головна героїня Олів вважає себе дуже невезучою а от її сестра-близнючка Амі та ще щасливиця, завжди виграє у всеможливих розіграшах і от от збирається вийти заміж!.. але на весіллі стається нещастя, наречені і усі гості, окрім Олів та Ітана - брата нареченого (які одне одного терпіти не можуть), отруюються! головні герої відправляються у весільну подорож на райський острів на Гаваях чи зможуть вони вдавати закоханих? або може справді закохаються..

18 июля 2022 г. 17:17

5 Потрясающая книга

Очень понравилась. Лёгкая. Очень весёлая, реально - смеялась в слух, что аж домашние спрашивали : "что ты хохочешь?)"  Если хочется ненавязчиваую смешную историю, то это как раз она. Сто процентов рекомендую!!!!! Спасибо автор!!!

29 августа 2022 г. 23:42

Дуже передбачувано, але часом дуже хочеться такого типового #fromenemiestolovers

23 июля 2022 г. 01:44

Книга мне правда очень понравилась, лёгкая и летняя. Атмосфера отдыха и курортного романа расслабляют мозг и заставляют наслаждаться историей. Логика в некоторых моментах хромает, но все линии закрыты и не оставляют вопросов. Другое дело что вот к чему, а к обложке от издательства АСТ у меня есть не мало вопросов. Ладно можно опустить то что она вообще не в атмосферу книги и не имеет с ней ничего общего, но банальное блин описание героев

Но потом я, очевидно совершила смертный грех - будучи полной девушкой решила немного поесть.
и вот казалось бы ну может это не влияет на представление героев и их мысли/характер так нет, героиня несколько раз упоминала это в контексте того что может не нравится герою из-за этого. Девушка на обложке очевидно очень красивая, но думаю можно было постараться и…