Ruby Santos knew exactly what she was getting herself into when she signed up to write a soldier overseas.
The guidelines were simple: one letter or email a week for the length of his or her deployment. Care packages were optional.
Been there, done that. She thought she knew what to expect.
What she didn’t count on was falling in love with the guy.

9 января 2024 г. 23:55

Книга мне очень понравилась своей необычной подачей в переписке, постепенным раскрытием героев, юмором. Но. Балл снизила за откровенно ненужную и не вписывающуюся сцену 18+ и предшествующие ей метания героев. Для меня эти метания показались нелогичными - они около года переписывались, потом встретились и в течение недели оба не могли толком поговорить о своих симпатиях. Аарону не хватало решительности. Эпилог тоже оказался слишком коротким и непонятным. Подсмотреть за героями можно в следующей книге "С любовью, Луков".

Форма: роман

Оригинальное название: Dear Aaron

Дата написания: 2017

Первая публикация: 2017

Язык: Английский

9 января 2024 г. 23:55

11 июня 2022 г. 13:42

5 Рурон

Це друга робота у авторки для мене, читала їх підряд і сподобались обидві. Книга може бути нудною для людей, які люблять багато динаміки, тому що значна частина книги це листування, в ході якого ми дізнаємося різні факти про героїв, типу улюблена книга та фільм і тд. тому якщо вам зараз хочеться чогось легкого на прочитання ця книга - підійде. Мені трішки не сподобалось що зовнішність персонажів шаблоно красива, але головна героїня про це не підозрює, а на головного героя всі жінки заглядаються, але тут це ще не сильно виражено, буває і набагато гірше і в цілому герої мене практично не дратували) По сюжету, в цілому нічого феноменального, ми просто дивимось за рутиною головних героїв. Рубі вирішила прийняти участь в благодійній програмі і раз в тиждень пише лист воєнному в Сирії.…