4,3

Хто вона, таємнича біла постать, яка іноді являлася мешканцям села Загоряни, що жили понад річкою Мережкою – на Млинищі? Від чого берегла, про що попереджала зникла в лісі нещасна закохана? Вона стала совістю для Панаса Терещука, який, жертвуючи своїм коханням, на довгих двадцять п’ять років солдатчини покинув Україну, аби привезти з переможеного наполеонівського Парижа старовинну мапу рідного села. Двісті років захована під стріхою батьківської хати, вона змінить життя недолугого історика Святослава Чишука… А між цими двома загорянцями будуть десятки зраджених і щасливих доль, зламаних і відчайдушно вирваних у смерті життів односельців,…

10 декабря 2017 г. 23:35

4 Талановитий автор талановитий завжди

Дуже люблю Володимира Лиса, слідкую за йогл творчістю і з задоволенням читаю новинки. Діва Млинища це наче як і нова книга, але окремі герої вже знайомі читачам. Інколи долі героїв турбують читача, інколи їх неймовірно шкода, але завжди цікаво читати кожну сторінку, важко відволіктися. Вся книга це люди які живуть поряд з нами, кожна людина це величезний всесвіт, це може бути трагічно, може бути щасливо, повчально, печально.... Будь як. Але завжди цікаво. Історія села також дуже цікава, мені навіть схотілося взяти і поїхати в ті Загоряни. Мені знається я там вже всіх знаю ☺️

Кураторы

10 декабря 2017 г. 23:35

4 Талановитий автор талановитий завжди

28 мая 2017 г. 18:13

5 Вражає

Дуже раджу прочитати. Взагалі, романи В.Лиса про життя на Волині кінця ХІХ - середини ХХ дуже потужні. Здається, це творіння можна читати вічно - стільки всього переплетено в одній книзі, стільки різних доль та облич.