Galarina

24 февраля 2015 г. 17:53

А мене не зачепило зовсім!!! Хотілося добротной сучасной прози вітчизняного автора, але ... Якась нудненька історійка здобрена хіба що деякими колоритними слівцями. Не подобаються мені "роздуми у мікрофона", історія знайомства з подальшим коханням. Можливо аавторка намагалася виділитися та здивувати читачів несподіваними поворотами, але я чомусь залишилась абсолютно байдужа. Зовсім не цього очікувала від пані Денисової, можливо тому й зволікала зі знайомством з автором. Зовсім не мій стиль. Добре хоч розмір невеличкий

Прочитано в рамках ТТТ
За совет спасибо Milosska
Тема Найкраще з сучасної української літератури.

Milosska

14 октября 2014 г. 22:52

Твір «Забавки з плоті і крові» мене просто підкорив. Я читала його, і посмішка не сходила з мого обличчя. Незважаючи на те, що в цій історії йдеться про долю сліпої дівчини та самотнього метросексуала, я не могла себе стримати. Це ж повість, що являє собою суцільне хитросплетіння гумору та іронії. Просто супер!

А які герої! Ерік – метросексуал-трансвістит зі специфічним та гострим почуттям гумору. Міра – сліпа співачка, небайдужа до інших людей. Та Рудий – самовпевнений та водночас дбайливий брат Міри. Дивовижна суміш, з якої виведено чудовий хеппі-енд)

До речі зауважу, що це навіть трохи дивно – читати про героїв, що живуть в той самий час та у тому самому місті, що й ти) Якось мені було трохи незвично))

Читайте, читайте всі цю книжку обов’язково! Вона чудова, така наївна і іронічна…

17 сентября 2012 г. 16:55

Провокация. Наверное для эпатирования публики - в самый раз. Нет, неплохо в принципе.