3,9

До видання увійшли кращі твори видатного українського письменника М. Коцюбинського (1864—1913) — «Дорогою ціною», «Цвіт яблуні», «Intermezzo», «Сміх», «Сон», «Тіні забутих предків» та ін. Добір…
Серия: Шкільна хрестоматія
Издательство: Школа

23 апреля 2019 г. 12:20

3 Дорогою ціною (осторожно, спойлеры!)

Ну так.. Классическая украинская классика. Увы, на этот раз не попавшая в список понравившихся книг. Нудновато, шаблонновато. Особенно претило то, что всю дорогу молодого мужика-Остапа тянет Соломия на своей, хоть и неслабой (это в книге было обсмаковано отдельно))), но женской все-таки, спине. То идет за ним в опасный путь, то лечит, то спасает, то котомку тяжелую несет и не отдает, пашет для него на семи работах, потом из плена вызволяет... Да еще в итоге погибла за него, а он жив-живёхонек. В общем, совсем не в репертуаре героя моего романа. Не восхищена сюжетом, скажем так. Моя оценка книге - 3. :(

ISBN: 966-661-605-х

Год издания: 2006

Язык: Украинский

23 апреля 2019 г. 12:20

3 Дорогою ціною (осторожно, спойлеры!)

Virna

31 марта 2015 г. 11:24

Воля то щось важливіше навіть за життя. Та свобода не дається за дарма тільки дорогою ціною. Але і цінується тоді посправжньому. Молоді, безстрашні і нестримні, двоє відчайдухів, що уособлюють прагнення мільйонів - звільнитись та знайти щастя, яке не можливе в тюрмі.