4,4

16 октября 2022 г. 17:59

5 Є два типа солдат: доброволець та найманець

Ернст Юнґер - письменник, який безпосередньо брав участь у бойових діях. За роки Першої світової Юнґер був поранений 15 разів. І, на відмінну від Ремарка, зголосився на фронт добровольцем.

Його твір «Війна як внутрішнє переживання» - це така собі рефлексія на події, які пережив автор на фронті. Книжка, яка передає весь спектр почуттів більшості військових на сучасній війні. І якщо хочете краще зрозуміти екзистенцію війни, то раджу до прочитання.

Год издания: 2012

Кураторы