3,6

Нова книга-літопис від лауреата численних нагород та премій Володимира Лиса — це життєвий досвід на перший погляд звичайної сільської жінки, бабусі Пелагеї.
Ця мудра й милосердна жінка пережила…
Издательство: Клуб Сімейного Дозвілля

31 января 2017 г. 11:51

Пам'ятаю, як в дитинстві полюбляла слухати розповіді своїх бабусь. А цікавинок наслухалась від стареньких багато! І ще дуже любила, коли моя бабуся співала українські пісні :) Зараз кажуть: "Як бальзам на душу!". Розповідь Володимира Лиса дуже чуттєва, тепла - його бабуся була дивовижною жінкою: знала багато приказок, розповідей, таємниць життя, допомагала в пологах жінкам-односельчанкам, любила землю. Кожна сторінка наповнена великими знаннями простої сільської жінки. Ці знання допомагають сприймати світ добрим та казковим.

ISBN: 978-966-14-6972-2

Год издания: 2014

Язык: Украинский

31 января 2017 г. 11:51

31 июля 2016 г. 23:27

Для тих хто хоче дізнатись більше про традиції українськи сімей із села,можете почитати.Особисто мене дана книга не дуже зачепила,ну так, є декілька цікавих історій, але не більше.Добре,що прочитала дану книгу в електронному варіанті,а не купувала.