4,1

«Метелики у крижаних панцирах» – повість Оксани Радушинської про дівчинку-підлітка, прикуту до візка після автомобільної катастрофи, у якій загинули її батьки. Чи зможе героїня знайти справжніх…
Серия: Майже дорослі
Издательство: Видавництво Старого Лева

19 июля 2016 г. 18:56

Ця повість дійсно захоплює:несподівана крадіжка, кохання з одним із грабіжників - Артемом, заздрісна Карина,Олег,який ледь не убив Яринку, нове несподіване хобі і головний,паерший виступ у її житті. З іншої сторони, Артем : хлопець,позбавлений любові, вихований театром, чемпіон з бальних танців. Але чому ж цей "дивовижний" хлопець закохався у "босячку "Ярину. Навряд чи хтось взнає чому. Ця книга про перше кохання, захоплення чимось чимось незвичним і шлях до своєї мети.

ISBN: 978-617-679-143-0

Год издания: 2015