23 июня 2017 г. 22:04

Все ж таки сучасні автори коротких форм у пост-радянському просторі усі однакові. Ні, не однакові, а скоріше рівні. Визначні, проте рівні. Вони рівно хороші - із літературної точки зору, бо не оцінити гарну мову та подачу тексту (хоча вже, здається, прийшов час виростати із постмодернізму) я не можу. І - рівно погані. Із точки зору змісту та філософських ідей. Філософські ідеї сучасної літератури загалом справляють на мене... Не справляють вони на мене враження, загалом. Тому що вкотре від книги лишається осад. Тому що здається що все, чого було поганого у житті, навмисне витягли на поверхню та із якимось мазохістичним задоволенням милуються цією потворною картиною. Я не можу не оцінити мистецтво. Проте я можу його не сприйняти. Найкращою аналогією цьому авторові, мабуть, буде Демієн…

29 мая 2017 г. 07:47

3 Світи інтровертів

Таки я не все розумію в сучасній літературі. Я дуже хотіла познайомитися з творчістю вірменських письменників, але дана книга викликала ну дуже неоднозначні враження. Це збірка опповідань, але якщо честно, то я навіть не зрозуміла про що деякі оповідання Арама. Для мого мозгу аж надто багато метафор. Мені здається, що у письменника було важке дитинство та підлітковий вік, адже у більшості оповідань просліджується саме ця лінія. Хоча було й те, що зачарувало - "Де ти, Льово", "Прозорі пляшки". Не можу сказати, що книга мене розчарувала, все ж вона варта уваги, але це непросте чтиво, яке потребує сильного занурення в світ автора.

1 мая 2017 г. 10:19

3 робінзон

Я обожнюю жанр невеличких оповідань про людей, про життя, про світ навколо. В принципі тому я і купила цю книгу, адже з роботами автора я взагалі не була знайома.

отже, до плюсів можна віднести те, що книга дуже легко і швидко читається. мова написання проста і буде зрозуміла всім! але історії..Честно, деякі сподобались, деякі ні, а от деякі взагалі викликали відразу. можливо я просто не зрозуміла філософського пориву автора? Мені дуже далекі його "дивні " порівняння.

Чи шкодую що придбала книгу? - ні. Чи можу я її порадити? - нажаль, але скоріш за все також ні.

10 октября 2015 г. 12:31

на форумі з поміж усіх новинок всл (не нон фікшн) впала в око саме ця. і я її не придбала. знаєте, ходила, придивлялась, листала, сумнівалась. і не придбала. придбала за тиждень у києві. бо всьому свій час і місце. це хороші есеї. їх зміст важко передати словами. і емоції від прочитання важко передати словами. бо - не треба. треба сісти і читати. і буде вам щастя. бо - варто.