21 апреля 2017 г. 00:20

Чергова добірка добрих та життєвих описів про те, що перемоги та поразки не мають значення: важливим є те, що ДО них і ПІСЛЯ. В цьому випадку, якість наративу дуже до вподоби.

23 октября 2016 г. 09:10

Така тепла і така романтична...Моя третя книга зі збірки "Теплі історії". Знаєте, такі книжки дуже гарно читати сидячи холодною осінню або зимою на ліжку, вкриючись ковдрою та смакуючи каву зі шматочком гіркого шоколаду(книга занадто солодка, щоб поєднувати її з якимись солодшими смаколиками)... Після таких історій хочеться мріяти, вони надихають, сіють душевний спокій, який поступово, наче сонячне тепло, розливається по всьому тілу, залишаючи лише приємні спогади до наступного дня, щоб знову і знову братися за цю книжку, не кваплячись смакуючи кожну історію...

30 мая 2016 г. 15:37

Знаєте, з книжками серії Брайс Букс в мене вийшла якась книжкова естафета - тільки-но я дочитаю "Теплі історії", як одразу починаю читати наступну їх збірку. Так було з "Теплі історії до кави" Надійки Гербіш , "Теплі історії до шоколаду" Надійки Гербіш , але, боюсь, що на цих історіях естафета закінчиться. Після чудових історій, написаних Надійкою було зовсім незвично читати ці історії, майже не чарівні (все-таки декілька історії я вподобала). Можливо я строго суджу, можливо оповідання, написані різними авторами і зібрані в одній книжці - це не моє. Тому буду чекати на історії Надійки і шукати нові дивовижні оповідання.

11 февраля 2017 г. 00:30

Такие книги, как эта читают когда холодно, когда хочется греться и не высовывать нос на улицу. Такие книги читают в комплекте с пледом и теплым чаем, с шоколадом и обязательно в тишине. И тогда от таких книг получаешь невероятное удовольствие.