4,6

Чи знаєте ви, що таке морвік? І хто такі баби-носарихи та камбалячий вовк? І які скарби сховані у Солоному лимані? І як упіймати на гачок велетенського електричного ската — морську лисицю?

На ці…
Серия: Українська дитяча класика
Издательство: Грані-Т

20 февраля 2018 г. 17:52

Якщо виникає питання, що порекомендувати прочитати вашому 10-літньому сину? То відповідь перед вами. Легкий виклад думки, прості слова, прості вчинки. Все вплітається в одну канву дитячих пригод. Чи не були ви такими ж маленькими дослідниками? Чи не було у вас такого ж товариша цікавого до всього навколо? Світ дитинства і світ дорослих тут аж ніяк не конфліктують, а сплітаються у чудовий тандем. Книга варта уваги. Читайте і насолоджуйтеся!

ISBN: 978-966-465-373-9

Год издания: 2012

Язык: Украинский

Обкладинка: тверда
Сторінок: 116
Формат: 75х90/16
Друкується за виданням: Огульчанський О. Я. Скарб Солоного лиману: повісті для середнього шкільного віку. - К.: Веселка, 1986
Видання 2-ге, без змін

20 февраля 2018 г. 17:52

1 октября 2016 г. 20:33

Доволі цікава книга. Свого часу вона мені дуже подобалась історіями про дітей, які цікавляться живою природою, намагаються допомогти, наскільки це можливо. Повісті не пов'язані між собою, але в обох є двоє допитливих хлоп'ят, кудлатий песик і багато цікавого про птахів та жителів моря. Сюжет дещо наївний і часом не викликає довіри, але ж книга й розрахована на дитячу аудиторію. Зустріла її на просторах інтернетних, швидко перечитала, не вважаю час даремно витраченим. Гляну ще кілька книг цього автора.