Baby travel. Подорожі с дітьми або, Як не стати куркою

Ірена Карпа

27 июля 2015 г. 21:15

Книгу прочитала на одному подиху... Подарувала книгу подруга на Миколайчика, але напружені півроку на написання диплому мені не дали одразу прочитати цю книгу... Читаєш з посмішкою, і уявляєш так ніби з тобою відбуваються всі ці пригоди... Дуже цікавий підхід до виховання дітей!!! Оригінальність книги - в тому, що це щоденник із життя, вміщений на 200 сторінок)))

6 марта 2015 г. 11:15

наспраді, читала книгу 2 місяці, наче кота за яйця тягнула. чи то від папіру відвикла, чи то ще якась хворь. але книга тягнулась довго. мабуть її треба було проковтнути за ніч, але вночі читати папір можна тільки на унітазі (нікому не заважаю, ніхто не дістає), нажаль/нащастя то тільки стендаль достойний читання в вищездананому священному місці. вибач, карпа, не доросла))

3 февраля 2015 г. 01:02

Книжка читається легко та весело. Вже на середині хочеться зібрати рюкзак, дітей і вирушити в гори, чи до моря, чи в Париж - світ-за-очі) Бо важко непогодитись з Карпою - з появою дітей життя не закінчується, а подорожувати- це цікаво і корисно. Це не збірник порад, а "пинок під зад" тим, хто ще сумнівається. Особисто я ніколи не сумнівалась і наше маля регулярно лазить у гори, і не тільки українські. Тому мені просто було приємно почитати записки "однодумця". А чому у Карпи дійсно можна повчитись - то це оптимізму і терплячості.

5 января 2018 г. 15:29

Одне знаю напевне — мені потрібно 10-15 таких книжок подарувати знайомим дівчатам. Справді, можливо це б виправило ситуацію. Насправді Карпа для мене — практично ідеальна жінка. Вона з легкістю підлаштовую своїх дітей, собаку, чоловіка під своє життя, а не навпаки. На мою думку все так і має бути. Сумно бачити як активні, веселі люди що так люблять подорожувати з появою дитини стають схожими на справжніх квочок, все по 40 разів стерилізують і трясуться за дітьми. “Якщо дитина їсть з миски собаки — то це проблеми собаки” Книга написана надзвичайно легко та живою мовою, з іронією, сарказмом, чудовим гумором. Іноді здавалась що деякі рядки ти не читаєш, а буквально чуєш, як Ірена промовляє їх. Батькам, тим хто готується стати батьками, і взагалі всім-всім-всім щиро раджу прочитати цю…

28 апреля 2019 г. 15:57

4 Дупа та інші неприємності...

Если вас не пугают такие словечки як то срака, дупа и тому подобное, тогда смело можно читать, такие себе заметки путешественника... Не большая книжка, читается довольно легко. Из обещанных лайфхаков сподобался только один про мороженое которое детям, надо подбирать в тон одягу!)