Старовинні та історичні карти Києва і регіону (DVD)

Таємниця чарівності старих карт полягає в їх унікальній здатності віддзеркалювати часи наших предків. Карти можуть багато розповісти про історію, географію, культуру регіону, допомогти топографам і…
Издательство: ВАРТО

Карти скановано, відновлено та оброблено видавництвом "Варто".
Хронологічні рамки збірки окреслено трьома століттями - з середини ХVII до другої половини ХХ ст., географічно до неї увійшли Київ, Київська область у сучасному розумінні їхніх меж, а також карти Дніпра в межах міста і області.
На диску зібрано 114 старовинних та історичних карт і планів, які структуровано по розділах "Київ", "Райони", "Дніпро", "Дачі" і "Регіон".
Колекція карт стане у нагоді як фахівцям, так і аматорам, що цікавляться історією, географією і культурою Києва.
Видавництво щиро дякує КИЯНАМ, які відкрили доступ до своїх колекцій та надали безцінну інформаційну допомогу при підготовці диску: О.Возницькому, А.Галябарнику, М.Кадомській, М.Кальницькому, В.Ковалинському, В.Куземко, Л.Лівинській, С.Лиходіду, Д.Малакову, С.Машкевичу, Л.Пономаренко.

Диск оснащено зручною програмною оболонкою для комп'ютерів з ОС Windows XP/Vista/7
Издание выполнено на украинском и русском языках.