4,3

Михаил Юдовский — украинский прозаик, поэт, популярный блогер, живущий в Германии. Его проза, собранная в этой книге — настоящий фейерверк, праздник жизнелюбия и сочного юмора, а ее лирический…
Серия: Современная проза Украины
Издательство: Фабула

17 января 2021 г. 13:28

4 Чудові історії, приправлені справжнім гумором.

Натрапив на дану книгу випадково, але випадковість виявилась приємною після прочитання. Автор пише в цікавій манері викладу історій приправлених справжнім гумором(не туалетним). Історії дуже нагадують мені про іншого автора Юрія Винничука, який теж любить юморити, але на відміну від Винничука, Юдовський пише цікавіше і юморить майже на кожному рядку. Десь з середини книга правда здалася вже трохи нудною, автор вирішив переключитись з гумору на серйозніші історії, але всеодно на мої позитивні враження після прочитання це не вплинуло

ISBN: 978-617-09-2929-7

Год издания: 2016

Обложка: твердая, суперобложка
Страниц: 268
Формат: 135х205 мм

17 января 2021 г. 13:28

4 Чудові історії, приправлені справжнім гумором.