4,4

У романі «Цензор снів» Юрій Винничук вибудовує перед читачем захоплюючий сюжет, у якому герої, поринаючи, в лабіринти пам'яті, щойно у несподіваному фіналі розкриваються повністю. Герої озираються…
Издательство: Фоліо

sireniti

Эксперт по выращиванию банок с огурцами

31 января 2017 г. 23:00

5 ...це так чудово - жити, щоб жити...

"Інколи життя нас зводило, аби швидко знову розвести, смерть нас оминала, хоч і не оминала наших близьких, смерть завжди була на півкроку від кожного з нас і била прицільно, але помилялася якраз на тих півкроку чи півхвилини."

Ще якихось пару десятків років назад за цю книгу прищучили б не тільки автора, але й мене, як читача. Тим паче читача, якому ця історія прийшлась до вподоби.  Та то все в минулому. Тепер можна говорити і писати все і про все. І іноді я про це дуже шкодую.  Та тільки не з цією історією.

"І сміх, і сльози, і любов..." Такою є ця книга. А ще- війна, дружба (якою б іноді дивною вона не була), і Львів. Місто, яке вміє оберігати таємниці, місто, яке знає, що таке біль, смута і розруха. Місто, яке пережило совєцьку, тепер з впевненістю можна сказати, окупаційну владу,…

Цензор снів. Роман
стр. 3
Примітки
стр. 361

ISBN: 978-966-03-7609-0

Год издания: 2016

Язык: Украинский

Літературно-художнє видання.

Головний редактор: О. В. Красовицький.
Художній редактор: Л. П. Вировець.
Технічний редактор: Г. С. Таран.
Відповідальна за випуск: Р. Є. Панченко.
Коректор: Л. І. Вакуленко.

Художник-оформлювач: Л. П. Вировець.
На обкладинці використано картину Ерно Айзіґа (Ісаака) Ерба (1878 – 1943) – відомого львівського художника, який загинув у Янівському концтаборі в липні 1943 року.

Підписано до друку: 05.09.2016.
Формат: 60х90 1/16 (145х215 мм).
Палітурка: Тверда.
Друк: Офсетний.
Папір: Офсетний.
Тираж: 2 000.
Замовлення № 6-12-1302.
Харків. – 365 с. : ч/б іл.

ББК 84(4Укр)
В48

2016 рік – Всеукраїнський рейтинг «Книжка року» – переможець номінації «Красне письменство», категорія «Жанрова література (детектив, пригоди, фантастика, любовний роман, історичний роман, молодіжна проза, автобіографії)».

Кураторы

sireniti

Эксперт по выращиванию банок с огурцами

31 января 2017 г. 23:00

5 ...це так чудово - жити, щоб жити...