3,5

Юну дівчину Йоанну важко не помітити в натовпі. Ще б пак — копиця рудого волосся, фіолетовий шалик та куртка-мілітарі роблять свою справу. А Віктора нічого не вирізняє серед натовпу — хіба що смуток…
Серия: Сучасна європейська підліткова книга
Издательство: Видавничий дім "Школа"

dolli_k

субъективно обо всём

16 января 2019 г. 14:36

Чи тут, чи там, самотність вдягнена однаково. Вона немов якийсь предмет одягу, що пасує всім.

Думаю, вас не здивує, якщо я скажу, що ця книга про самотність. Про самотність людей будь-якого віку, будь-якої статі, а головне — про самотність тих, навколо яких багато людей.

Самотність — це не те, з чим потрібно боротися. Це те, що потрібно просто відпустити й не боятися відчинити двері в своє життя для нових людей, які можуть стати чимось більшим, ніж прості знайомі.

У книзі сплетено багато доль та історій. Тут багато підлітків — самотніх та глибоко нещасних. Кожен — окрема Галактика, але якщо деякі з їхніх орбіт перетнуться, вони зможуть стати хоч трохи щасливішими.

Найбільше мені сподобалася вчителька Зося. Якби всі працівники навчальних закладів (або хоча б більшість) були такими, як вона,…

ISBN: 978-966-429-455-0

Год издания: 2017