3,8

Дебютний роман американської письменниці Мідж Реймонд, що побачив світ улітку 2016 року, приніс автору блискучий успіх. Ця могутня, багатопланова любовно-пригодницька оповідь, дія якої розгортається…
Серия: Бестселер
Издательство: Фабула

7 августа 2020 г. 11:38

Мідж Реймонд "Мій останній континент".

Неймовірно зворушлива і щира історія кохання на фоні арктичних пейзажів, яка доводить, що навіть у найсуворіших умовах можна відчути тепло і забути про всі негаразди світу, якщо поряд є людина, котра тебе обіймає і дивиться у тому ж напрямку, що й ти. Історія трагічна і сумна (як і всі історії кохання), але фінал її позитивний і життєствердний. Читач переконується: якою підступною не була б доля - життя триває і ми маємо рухатися вперед заради майбутнього.

P.S.: З цієї книги я дізналася багато цікавого про Антарктиду та наймиліших на Землі птахів - пінгвінів.

ISBN: 978-617-09-3304-1

Рік видання: 2017
Формат: 130х200
Переклад: Ольга Тільна

7 августа 2020 г. 11:38

Мідж Реймонд "Мій останній континент".