2,6

Маркхему здається, що він от-от нащупає шляхи, що ведуть до винуватців загибелі його дружини, але потроху він піддається власним прихованим пристрастям і перетворюється на одного з функціоне­рів…
Серия: Бестселер
Издательство: Фабула

27 июля 2022 г. 10:44

Знову у Балларда соціалка, і здається, він вже наситився цим сам, так і наситив читачів. Принаймні мені вже нецікаво читати його роботи. "Люди міленіуму" стали таким собі апогеєм творчості, і навряд вже Баллард чимось зможе здивувати. Читається він цікаво, стиль чудовий. Герої виразны, деякі навіть цікаві, але ж основна лінійка з пошуком терористів взагалі поверхнева і банальна. Що тут може бути цікавого? Враження, що читав роман, написаний для домогосподарок. Та я не такий! Я не домогосподарка.

Все ж таки чудово, що взялися за переклад і цього роману, і вражаючої "Вистоки".

ISBN: 978-617-09-3752-0

Год издания: 2018