Izzy is really pleased to have been put in charge of the new girl at school. Matilde is French, and Izzy and her friends can't wait to show her their den and its moth, and to help her avoid school…
Серия: Baby Aliens #2
Издательство: Nosy Crow

16 ноября 2021 г. 02:20

5 Книга для дітей і про дітей

Я її читала, коли було важко на душі. Книга подіяла, наче антидепресант. Легка і світла історія про життя молодших школярів. Полювання на шпигунку, яка любить шкільні обіди. Так! У школі з'явилася нова дівчинка і вона шпигунка. Адже звичайній дитині ніколи б не смакувала шкільна їжа! А новенька ще й добавку просить! Ну хіба не підозріло?! Тут треба все проконтролювати! А раптом вона приїхала вивідати усі їхні секрети і використати  у своїх цілях?!

ISBN: 0857632574

Год издания: 2014

Язык: Английский

128 страниц

Лауреат: 2015 г.Голубой Питер (Лучшая история)

16 ноября 2021 г. 02:20

5 Книга для дітей і про дітей