4,7

«Приготуй мені гарячого глінтвейну» — збірка із 13 оповідань, поєднаних
атмосферою новорічних свят.
По черзі до тебе підходитимуть звичайні люди, яких ще вчора ти міг бачити
на вулиці, аби щиро…
Издательство: Видавництво Марка Мельника

22 января 2021 г. 18:29

В найхолоднішу пору є те, що зігріває. Це Новий Рік, Святвечір, Різдво. І мабуть, кожна сім'я має свої традиції щодо їх святкування. Хтось любить зустрічатися з рідними, дарувати тепло, пробачати образи, а хтось-просто залишається на самоті.

"Приготуй мені гарячого глінтвейну"- це не просто збірка розповідей, де у кожній історії є глінтвейн, це ціла казково-чарівна атмосфера. Одні з них просто уривки життя людей, інші-дивовижні і наповнені магією. Але без сумніву наповнені щастям та закінчуються хеппі ендом.

Кожен з авторів має свій неповторний почерк, проте кожен зі своєю історією (або кількома) зумів віднайти те живе, що спить в душі у кожного. Це й історії відносин батьків та дітей, закоханих, просто незнайомців. Але одночасно людей, життя яких стало сірим та сумним. І тільки чудо рятує…

ISBN: 978-617-7838-04-2

Год издания: 2019