3,8

Vikulaska

4 мая 2016 г. 23:04

Твори Івана Семеновича Нечуй-Левицького - вони як енциклопедія - кольорова, багатосторінкова, різнопланова, багата на фольклор, чудову мову, цікаві сюжети, а головне, на любов до України, до кожного маленького села, до кожного деревця та квіточки, до кожної Людини. "Дві московки" для мене був несподівано трагічним твором, глибоким, болючим, сповненим туги та несправедливості життя. Всією душею співчувала Ганні та Марині в їх поневіряннях та стражданнях. На мою думку, це дуже гарна повість, скарбниця української та світової літератури, як і "Кайдашева сім`я".

Форма: рассказ

Оригинальное название: Дві московки

Дата написания: 1868

Первая публикация: 1964

Перевод: А. Деев

Язык: Русский (в оригинале Украинский)

Vikulaska

4 мая 2016 г. 23:04