4,2

Таємнича Діва Млинища, що іноді являлася жителям невеличкого поліського села Загоряни, що мешкали на кутку понад річкою Мережкою, навіть своєю незримою присутністю берегла їх від найстрашнішого —…
Издательство: Книжковий клуб «Клуб сімейного дозвілля»

10 декабря 2017 г. 23:35

4 Талановитий автор талановитий завжди

Дуже люблю Володимира Лиса, слідкую за йогл творчістю і з задоволенням читаю новинки. Діва Млинища це наче як і нова книга, але окремі герої вже знайомі читачам. Інколи долі героїв турбують читача, інколи їх неймовірно шкода, але завжди цікаво читати кожну сторінку, важко відволіктися. Вся книга це люди які живуть поряд з нами, кожна людина це величезний всесвіт, це може бути трагічно, може бути щасливо, повчально, печально.... Будь як. Але завжди цікаво. Історія села також дуже цікава, мені навіть схотілося взяти і поїхати в ті Загоряни. Мені знається я там вже всіх знаю ☺️

ISBN: 78-617-12-1520-7

10 декабря 2017 г. 23:35

4 Талановитий автор талановитий завжди

28 мая 2017 г. 18:13

5 Вражає

Дуже раджу прочитати. Взагалі, романи В.Лиса про життя на Волині кінця ХІХ - середини ХХ дуже потужні. Здається, це творіння можна читати вічно - стільки всього переплетено в одній книзі, стільки різних доль та облич.