Kaks õde. Kaks südant. Kaks unistust. Kaks elu. Üks keha.
Grace ja Tippi on vöökohast kokku kasvanud Siiami kaksikud, kes on oma eluspüsimise eest kuusteist aastat võidelnud. Nad jagavad teineteisega kõike ja on teineteise jaoks kõik. Nad ei suuda lahusolekut ette kujutadagi. Nende jaoks oleks see tõeline tragöödia.
Kui tüdrukute perekond ei saa enam lubada kallist koduõpet, tuleb Tippil ja Grace’il astuda päris maailma ja saada hakkama päris koolis. See on maailm, kus piilutakse nurga tagant ja sosistatakse selja taga. Aga kool toob kaasa muudki, näiteks võimaluse leida uusi sõpru ja ehk armastustki.

20 мая 2024 г. 22:19

5 Как быть целым, если ты половинка?...

Потрясающая история, отличный формат. Книга досталась мне случайно, на сдачу в Буквоеде, точнее, мне предложили выбрать любую у кассы за рубль, в подарок к покупке. Я спешила на поезд, схватила эту, увидела первую строфу, озаглавленную "Сестры", и решила брать. У меня есть сестра, она живёт далеко, и я скучаю. Это эпитафия любви, написанная белыми стихами. Всегда скептически относилась к романам в стихах (даже к "Онегину, да), но вот поди ж ты. Обязательно перечитаю! И как хорошо, что книга досталась мне в бумаге!

Форма: роман

Оригинальное название: One

Перевод: Kristina Uluots

Язык: Эстонский (в оригинале Английский)

20 мая 2024 г. 22:19

5 Как быть целым, если ты половинка?...

6 октября 2022 г. 06:31

очень понравилась книга! за вечер прочитала. и сюжет необычный, и написано необычно. я рекомендую к прочтению

Подборки