Vikulaska

16 апреля 2020 г. 23:20

5 Японія як вона є

Для тих діточок, які цікавляться такою екзотичною країною як Японія, ця книга стане справжньою знахідкою! Дитячі (ну й батьківські, чому ж ні?) оченята будуть з інтересом пробігати рядочки про японські цікавинки, з посмішкою розглядати яскраві та веселі малюнки на кожній сторінці. Знаєте, я якось не очікувала, що в книжці, розрахованій на дітей, буде так багато цікавезних фактів, буде настільки докладно написано про звичаї, традиції, будні та свята, їжу, одяг, домівки, сімейні відносини, мову японців... „Банзай” – це справжня енциклопедія, яка надає читачеві дуже цікаву інформацію щодо розташування Японії, її населення, природи, мистецтва, культури, спорту, бойових мистецтв, історії... Перед нами, мов у калейдоскопі, змінюють одне одного Фудзіяма, сакури, сумо, ієрогліфи, синтоїзм,…

9 ноября 2019 г. 19:33

4.5 "Справжній мудрець раз у житті піднімається на Фудзі, проте лише дурень зробить це вдруге".

Так говорять у Японії - незвичайній Країні Вранішнього Сонця і Квітучої вишні, там де вирощують бонсай, люблять екзотичні з точки зору українця смакові поєднання і дуже шанобливо відносяться до людей літнього віку.

Книжка увібрала в себе все найцікавіше про людей, які мешкають за 8,5 тисяч кілометрів літаком. Як винайшли суші, чим вирізняється ляльковий театр бунраку, яких традицій дотримуються японці і чому українцям легше вивчити японську, ніж англійцям чи французам? Читайте і дізнаєтеся!

Книга нагадала енциклопедії, якими я захоплювалася в дитинстві. Ідеально, щоб нагадати відомі факти і здивувати новими, посміхнутися, а місцями патетично підняти брову догори і сказати те саме "невже?!"

Окрема увага ілюстраціям - тут вони шикарнючі! Мушу сказати, що загалом це чудовий старт для більш…