4,6

Чому Японію називають Країною Квітучої Вишні? Що означає червоне коло на японському прапорі? Чи «дай дзьо-о-обу» точно означає, що вас хочуть поцілувати? Звідки взялася Хелло Кітті? Чому в Японії…
Серия: Для допитливих
Издательство: Урбіно

RayOfJoy

Дарящая улыбку

24 октября 2020 г. 16:05

3.5 Япония - интересная страна

Книга, которая поможет вам коротко разобраться в истории Японии, узнать детали общества и культуры, японские рецепты, а также города, горы и трвдиции. Я советую к прочтению тем, кто интересуется Японией и хотел бы больше узнать про её культуру.

ISBN: 978-966-2647-57-0, 978-966-2647-58-7

Год издания: 2019

Язык: Украинский

Обкладинка: тверда
Сторінок: 164
Формат: 70х108/16
Переклад за польської: Божена Антоняк
Перекладено за виданням: Zofia Fabjanowska-Micyk. Banzai. Japonia dla dociekliwych. - Warsaw: Dwie Siostry, 2015
Художник: Йоанна Грохоцька (Joanna Grochocka)
Дизайн українських написів: Юрій Симотюк

Книгу видано за фінансової підтримки Інституту книги (Краків) Польської програми перекладів.

RayOfJoy

Дарящая улыбку

24 октября 2020 г. 16:05

3.5 Япония - интересная страна

Vikulaska

16 апреля 2020 г. 23:20

5 Японія як вона є

Для тих діточок, які цікавляться такою екзотичною країною як Японія, ця книга стане справжньою знахідкою! Дитячі (ну й батьківські, чому ж ні?) оченята будуть з інтересом пробігати рядочки про японські цікавинки, з посмішкою розглядати яскраві та веселі малюнки на кожній сторінці. Знаєте, я якось не очікувала, що в книжці, розрахованій на дітей, буде так багато цікавезних фактів, буде настільки докладно написано про звичаї, традиції, будні та свята, їжу, одяг, домівки, сімейні відносини, мову японців... „Банзай” – це справжня енциклопедія, яка надає читачеві дуже цікаву інформацію щодо розташування Японії, її населення, природи, мистецтва, культури, спорту, бойових мистецтв, історії... Перед нами, мов у калейдоскопі, змінюють одне одного Фудзіяма, сакури, сумо, ієрогліфи, синтоїзм,…