4,5

Чому Китай називають Центральною державою? Чому Новий рік у Китаї – це Свято Весни, яке чомусь відзначають узимку? Навіщо імператору глиняні солдати? І чи справді майстри бойових мистецтв могли…
Серия: Для допитливих
Издательство: Урбіно

9 ноября 2019 г. 19:30

5 "Китайці на прощання часто кажуть: "Ман чжу!", тобто "Йди повільно!". Іди повільно, це розумний і корисний вибір. Іди повільно, так побачиш і зрозумієш більше."

Іноді наші уявлення про Китай зводяться до декількох пунктів, серед яких, якщо поталанить, буде щось про чай, Велику китайську стіну, маджонг і теракотову армію. А якщо копнути глибше?

"Ман Чжу. Китай для допитливих" - шикарно ілюстроване видання, яке знайомить із культурою, надбаннями, звичаями і навіть кухнею Піднебесної. Цікаві факти, приємна подача - все зроблено для того, щоб засвоювати інформацію, наче губка (вибачаюсь за банальність).

Що тут говорити: у виданні навіть про пекінесів не забули, а це для мене, власниці двох собак цієї породи, було солодшим за мед.

Якщо коротко: сподобалось! Якщо довго: дайте ще!

ISBN: 978-966-2647-62-4, 978-966-2647-58-7

Наклад: 2000
Ілюстрації: Яцек Домброжевський
Переклад з польської: Божена Антоняк

9 ноября 2019 г. 19:30

Якщо коротко: сподобалось! Якщо довго: дайте ще!