4,5

Більшість жінок, які стикаються з певними емоційними чи психологічними проблемами, навіть не замислюється, що причиною може бути вплив нарцистичної матері. Якщо найближча тобі людина є надміру…
Серия: Саморозвиток (Віват)
Издательство: Vivat

22 ноября 2021 г. 21:28

"Я постійно молюся, щоб гроші, які відкладаю дітям на навчання, не пішли врешті-решт на їхню психотерапію"

Від книги з такою назвою можна очікувати чого завгодно. От дійсно, як ви розумієте цю назву? Провокативно. Мені більше імпонує оригінальна назва - "Will I Ever Be Good Enough?" - "Чи буду я достатньо хороша колись?". Бо саме ця назва абсолютно описує всю книгу.

Книга не про "поганих матерів"(хоч цей елемент теж є), книга скоріше про ваше право бути собою. Незалежно від свого дитинства,  оттчення та бачення вас іншими - ви маєте право бути собою.

Авторка книги - Керіл Мак-Брайд - психотерапевтка з понад 30-річним стажем пише щиро, відверто і чесно про проблеми та шляхи їх вирішення.  Не дарма говорять, що всі проблеми родом з дитинства.  Але лише ми вирішуємо, чи щось буде впливати на…

ISBN: 9789669822802, 9789669428271

Год издания: 2021