29 сентября 2013 г. 14:05

Можуть сказати, що ця книжка мені не сподобалась, адже це жіноча література! Але, її намагалась прочести і моя дружина, і висловила ті ж самі враження, що це просто якись нотатки із щоденника старшокласниці. Я б зрозумів, якби це було написано для якоїсь рубрики у жіночому журналі, але хіба це можна вважати літературою?

Kwinto

23 октября 2013 г. 21:23

Чомусь, тільки-но листя перетворюється на шурхотливе золото, хочеться починати плести теплі барвисті шарфики. І писати дитячі віршики. Кутатися в затишний плед, і гаряче горня із духмяним чаєм обов'язково ставити на підставку з ялівцю, щоби запах ішов по всій хаті. Так само обов'язково обплітати пальцями те горня і вслухатися, як м'яке тепло розходиться по тілу.

Я давно хочу зізнатися у своїй любові до чудового та майже казкового міста Львова. Вперше потрапивши туди лише півтори роки тому, я була зачарована та захоплена його атмосферою, дружелюбністю, неймовірними ароматами кави та незрівнянними смаколиками. За цей час я встигла тричі побувати в цьому місті, провівши у Львові дев'ять назабутніх днів.

Коли любиш місто, воно неодмінно відповідатиме тобі взаємністю.

В один з таких днів я…

17 сентября 2013 г. 01:48

Я прочла книгу. Все рассказы понравились. Но одни больше, а другие меньше. Были и такие от которых я просто плакала. Просто в восторге от этой книги. От ее тепла, мудрости и веры в лучшее. А какие иллюстрации... Вместе с текстом дают ощущение, что ты держишь эту кружку в своих руках и боишься обжечься. И да, ее нужно читать частями, по 3 или 4 рассказа за раз и держа в руках кружку с любимым кофе или чаем. Иначе становиться просто очень сладко. Эта книга займет место в моей библиотеке и перечитывать я ее буду не только когда на душе плохо, а просто так - чтобы лишний раз почувствовать тепло и поверить в чудеса. Спасибо за это ощущение - желание жить дальше. На очереди - Теплі історії до шоколаду від Надійки Гербіш...

30 ноября 2013 г. 10:12

Приємна легка книга, наповнена теплими емоціями, які передаються читачу. Ніяких цитат, ніякої "їжі" для розуму, але читається одним ковтком, як і п'ється кава.

11 июля 2013 г. 23:10

Я була зачарована цією книжкою, коли побачила її в інтернеті.. А коли побачила у магазині, то взагалі втратила дар мови.. Наскільки гарна і тепла назва та обкладинка.. Було неможливо відмовити себе придбати її. :) Прочитала. І навіть не знаю які відчуття склалися від "Теплих історій до кави".. Є дуже гарні, теплі і досить близькі серцю історії, але... щось не так.. Можливо недоставало більш довгих історій? Тим не менш книга заслуговує оцінки "сподобалось".. Адже "теплих історій" ще ні один з письменників не писав ;)

13 января 2013 г. 23:37

Це книга, яку не можна читати залпом. Її потрібно вживати по ковточку, разом з ранковою гарячою кавою чи теплим вечірнім чаєм. Тут зібрано багато життєвих і дуже теплих історій. Читаючи котрі віриться в краще в людях. Дуже образно і дуже душевно. Більше б такого в реальному житті. P.S. Почерпнула кілька цікавих рецептів приготування кави. Обов"язково скуштую!

18 декабря 2012 г. 21:27

Ви любите каву? Я більше шанувальниця чаю, але взяла цю книгу до рук залюбки. Смакувала її.. з чаєм, навіть з кавою... І хоча я дуже люблю солодке і все добре солоджу, ця книга вже дуже солодка. Вона як пересолоджена кава. Гарні історії, думки, які всі ми думаємо, просто не записуємо)) Але надто солодкі. Звісно хочеться, щоб так було в реальному житті, але на жаль реальність невблаганна! При цьому всьому читати такі книги треба! Вони підтоплюють крижинки наших сердець і черговий раз дають можливість звернути увагу на маленькі дива, які трапляються щомиті, чи надихають зробити щось для себе і вкусити смак миті. Я на таке наважилась і радію цьому! Наважтеся і Ви!

Papapupa

4 октября 2012 г. 17:16

Чоловікові, якого я люблю сильніше, ніж дорогу, книжки й вершкову каву разом узяті

"Эту книгу должна была написать я"- подумала я открыв книгу в одном уюном кафе неподалекот книжного магазина. Она настолько МОЯ, обо МНЕ и написана как будто мной, что я просто поражена. Невероятно теплые, такие львовские, укрытые теплым пледом и с запахом кофе небольшие рассказы талантливой молодой украинской писательницы. Сугубо украинские словечки ласкают слух, нарисованные образы всплывают перед глазами, в руках волшебно возникает чашечка кофе со сливками, а за окном тихо капает осенний дождик. Меня поразило даже то, что в книге оказался, да-да, рассказ с названием "Матушка", о жене священника :))))

Вообще названия у рассказов такие же теплые как и сама книга.

"Бабусин чай з липового…

27 сентября 2012 г. 14:17

Це збірка дуже хороших історій. Частина яких, зачіпає за живе...

17 января 2013 г. 23:11

4 Кава-дорога-кохання

Книга Надійки Гербіш «Теплі історії до кави» стала справжнім відкриттям 2012 року. І не випадково. На тлі повсякденної метушні, постійних катаклізмів, переживань, різних видів зла ці наївні роздуми про життя дають серцю читача відраду.

Вони звучать ненав´язливо, а лише від імені авторки пропонують на хвилинку зануритися в ідеальний світ - світ запашної кави, безконечних доріг та великого щирого кохання. Надійка Гербіш у цих трьох компонентах пропонує свій рецепт щастя. Ними вона відкриває новий вимір, у якому немає місця злу. Нехай там і трапляються певні прикрощі, проте герої, сповнені любові, віри та надії, без проблем їх долають. Проте й такі легкі за своєю формою та змістом, по-справжньому теплі історії потрібно вміти читати. Особливий задум авторки і певні змістові особливості його…